Home

Unikátní péče
o vaši imunitu

I když nám 21. století přináší spousty možností, potýkáme se s dlouhodobým vyčerpáním, stresem a sníženou imunitou. To vše se promítá na naší horší odolnosti, mentální úrovni a tělesné energii. S NOVIRUSⓇ se ale brzy vrátíte do své prvotřídní formy!
  • Šetrný způsob, který vám pomůže zatočit se sníženou obranyschopností, vyčerpáním a únavou.
  • Unikátní kombinace 12 účinných a přírodních látek.
  • Ženšen a vitamín C chrání buňky před oxidačním stresem.
  • Guarana a ženšen navrací energii a chuť do života.
novirus na imunitu
Doprava zdarma při
2 ks, dodání do 24h
NOVIRUS® je
vždy skladem
12 aktivních látek
s ověřenou účinností
Tradiční a poctivá česká výroba

Jak to funguje?

Imunitní systém

Vzpruha pro imunitní systém

Stres je v našich životech jednoznačně potřeba. V krátkodobém horizontu na nás působí jako motivace a nutí nás k podávání těch nejlepších výkonů. Když je ho ale moc, může mít za následek přejídání, nespavost nebo horší fungování imunitního systému. To znamená, že na vás sedne každý druhý bacil, se kterým se potkáte. Aby k tomu nedocházelo, není od věci dopřát si pořádnou dávku echinacei, vitamínu A nebo vitamínu B12.

Dobijte si baterky

Sotva vstanete z postele, tak byste do ní padli vyčerpáním znovu? Místo toho, abyste se dopovali každé dvě hodiny hrnkem plným kávy, vyzkoušejte přírodní povzbuzovadla, která jsou nám známá už od dob starověkých civilizací. Mezi ně se řadí například ženšen a guarana. Díky jejich postupnému uvolňování budete mít najednou energii do celého dne. 

podpora energie
rodinný život bez stresu

Extra ochrana před stresem

Dlouhodobý stres, který může být vyvolaný náročnou prací, vztahy, nebo zdravotními problémy pro nás nedělá vůbec nic pozitivního, ani dobrého. Právě naopak! Při jeho setrvalém působení v našich tělech vzniká oxidační stres, který poškozuje buňky, které jsou posléze náchylnější k rychlejšímu opotřebování a k systémovým chybám. To vše otevírá dveře nejrůznějším civilizačním chorobám. Proto tělu dodejte optimální množství vitamínu C, který je považován za velmi silný antioxidant.

Jak to celé funguje?

Doplněk stravy NOVIRUSⓇ má v každé tobolce 12 účinných látek (echinacea, vitamín A, vitamín C, vitamín D, guarana, zinek…), které mají příznivý vliv na několik aspektů našeho celkového zdraví, kromě podpory imunity se budete moci těšit i z většího množství energie a elánu. Jediné, co pro to musíte udělat je to, že během dne užijete 1 kapsli, kterou zapijete vodou

Ještě stále váháte?

NOVIRUS® splní vaše nejtajnější přání. Tohle musíte vyzkoušet na vlastní kůži a poznat opravdovou sílu přírody s ověřenou účinností.

Dobít baterky na maximum?

Zpětná vazba na NOVIRUS®

Co o nás říkají ostatní

Ať nemluvíme pořad jen my. Přečtěte si názory našich zákazníků.

Koronac jsem zatim nechytla, tak snad funguje 😁

Petra23 let

Myslím, že složení je z hlediska podpory imunity ideální a navíc za dobrou cenu. Jsem spokojená.

Blanka43 let

cítím se odolnější

Klára52 let

Pracuji v open space kanceláři. Měl jsem problémy se soustředěností a našel tohle. Zatím vyhovuje a teď se navíc hodí i na imunitu.

Martin26 let

Užíváme celá rodina <3 jste jedničky

Magdička Michálková31 let

bez výhrad, papáme celá rodina i naše babi :)... díky za dezinfekční gel a rychlé doručení

Romana V.40 let

Za mě dobrý cítím se víc nabitej

Danvěk neuveden

Plní svůj účel. Dávám 5 hvězd.

Rebekavěk neuveden

dáváme hlavně dceři, s manželkou bereme nepravidelně a zatím všechno ok

Zdeněk K.35 let

Složení

Unikátní kombinace 12 účinných látek

echinacea

Echinacea

Echinacea je bylinka, která je známá pro své příznivé účinky na horní cesty dýchací. Kromě jiného je bohatá na antioxidanty, takže zmírňuje dopady oxidačního stresu. Echinacea přispívá k normální funkci imunitního systému a podporuje přirozenou obranyschopnost.

Vitamín C

Kdykoliv se necítíte dobře, sáhnete po vitamínu C. Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému, podporuje přirozenou obranyschopnost, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Také je vysoce ceněný pro své antioxidační účinky, které chrání buňky před poškozením a před předčasným stárnutím. 

vitamín C na imunitu
vitamín D na imunitu

Vitamín D3

Vitamín D3 přispívá k normální funkci imunitního systému a podporuje přirozenou obranyschopnost. Kromě pozitivního vlivu na naši obranyschopnost a imunitní systém je nepostradatelný pro zdraví našich kostí.

Zinek

S trochou nadsázky lze říct, že kde není zinek, nemůže být život. Stejně, jako třeba vitamín C a vitamín D podporuje činnost naší obranyschopnosti a imunitního systému. Má ale podstatný vliv i na enzymatické reakce a na syntézu DNA. Pravidelné užívání zinku ve zvýšené míře ocení i všichni lidé, kteří bojují s dlouhodobě neuspokojivým stavem své pokožky.  

zinek na obranyschopnost
kozí kolostrum

Kolostrum

Kolostrum je jiný název pro mateřské mlezivo, o kterém se dlouhodobě ví, že má pro lidské zdraví téměř neocenitelnou hodnotu. Obsahuje vysoké množství vitamínů a dalších důležitých látek, které mají pozitivní vliv na budování imunitního systému. Kolostrum přispívá k rychlejší regeneraci těla i po náročných výkonech. 

Ženšen pravý

Komu se nechce ráno z postele, nebo v polovině pracovního dne padá vyčerpáním a únavou, ten by měl mít po ruce ženšen pravý. Tento všemi oceňovaný životabudič vám dodá potřebnou dávku energie a zlepší vaše rozpoznávací funkce. 

guarana

Guarana

Z podobných důvodů je mezi lidmi ceněná i guarana, která má pozitivní vliv i na náš imunitní systém, který trpí pod náporem dlouhodobého vypětí a stresu. Během špatného dne vám guarana pomůže zlepšit vaši soustředěnost, takže se lépe připravíte na zkoušky, nebo dotáhnete do konce jiný důležitý úkol. 

..a dalších 5 přírodních látek

První krok ke změně k lepšímu

Všichni si přejeme prožít kvalitní a zábavný život, ve kterém nám nebude chybět energie, vitalita a zdraví. K tomuto cíli ale často vede poměrně dlouhá cesta, která vyžaduje pozvolnou (a hlavně cílenou) změnu životního stylu. Pokud o ní uvažujete, ale nevíte, kde začít, užívání českého doplňku stravy NOVIRUSⓇ může být prvním krokem, který vám s ní pomůže. V každé jeho tobolce je 12 účinných látek (vitamín A, B6, B9, B12, C, D, echinacea, guarana, ženšen, kolostrum, …), díky kterým začne vaše tělo šlapat jako dobře namazaný stroj. Nejlépe ale uděláte, když se o jeho síle přesvědčíte sami.